Sport

Xhaka nuk e harron Prishtinën, ja çfarë ka bërë sot (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 14 May 2017

Granit Xhaka ka shikuar ndeshjen mes Feronikelit e Prishtinës, ku luajti Agon Xhaka.

Gjatë ditës së diele janë zhvilluar gjitha ndeshjet e javës së 31’të në Superligë, ku vëmendja ishte në Drenas te ndeshja mes Feronikelit dhe Prishtinës, shkruan Gazeta Express.

Prishtina ka marrë tri pikë ndaj Feronikelit, duke triumfuar 2:1. Për Prishtinën realizuan Makenda dhe Basid Khalid, derisa për Feronikelin realizoi Behar Maliqi.

Kjo ishte një fitore e rëndësishme për Prishtinën që synon pozitën e dytë, duke shpresuar që Llapi të dështojë në Kupë, ku me këtë rast do të luante në garat evropiane.

Ndeshjen ishte duke përcjell edhe mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, i cili përmes rrjeteve sociale është shprehur i lumtur për fitoren e skuadrës nga kryeqyteti, ku luajti edhe Agon Xhaka.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera