Sport

Werder Bremen ‘motivon’ lojtarët me foton e Rashicës para ndeshjes së sotme

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 27 November 2020

Werder Bremeni i Milot Rashicës sonte takohet me Wolsburgun në kuadër të Bundesligës, shkruan Gazeta inFokus.

Klubi gjerman ka postuar një fotografi në twitter të futbollistit kosovar ku ka shkruar:“ Skenat kur kemi luajtur për herë të fundit në Wolfsburg, Milot Rashica na dha 3 pikë të mëdha”.

Herën e fundit kur u ballafaquan këto ekipe mes vete, vushtrriasi shënoj dy gola.

Kjo përballje luhet sonte në ora 20:30 dhe më poshtë keni postimin e klubit gjerman./Gazeta inFokus/

Të tjera