Rozë

“Vlon gjaku”, kur poston Morena Taraku

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 07 September 2021

Morena Taraku e “dridhë” rrjetin kur poston në Instagram.

Një gjë të tillë e ka bërë tani duke pozuar më fustanin “blue” dhe gjysmën e trupit lakuriq.

Para e mbrapa, Morena ka dëshmuar edhe në këto foto se është “top” me të gjitha linjat dhe jo më kot mbanë primatin e femrës më seksi shqiptare tani./Indeksonline/

Të tjera