Shëndetësi

Vetëm 1 vjeç e gjysmë dhe peshon 32 kilogramë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:53 | 14 May 2017
Është vetëm një vjeç e gjysmë, por Yağız Bekte, ka një peshë totale prej 32 kilogramësh.

Pesha anormale e fëmijës, i lindur nga 26-vjeҫarja Sevda Bekte dhe 32-vjeҫari Sedat, ka rënë në sy të të gjithë dhe është një problem shëndetësor që mjekët e kanë konsideruar si të pazakontë e madje as mjekët ende nuk kanë gjetur sëmundjen e saktë të tij.

Prindërit, të cilët jetojnë në Samsun, janë shokuar në fillim kur kanë panë djalin që rritej në mënyrë të pakontrolluar gjatë gjithë kohës.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera