Rozë

Vajza e Gjystes i ‘zgjeron’ të pasmet para kamerës

Autori: Gazeta inFokus 19:05 | 21 June 2021

Rosana Vulaj, tashmë është berë emër i njohur në mediat rozë.

Janë fotografitë dhe videot e nxehta me të cilat e bene të komentohet rregullisht, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ka publikuar disa fotografi të tilla.

Ajo shihet mbi një jaht teksa i ‘nguc’ fansat e saj me fotografi.

Të tjera