Sport

Uzuni asist, ndeshje e “çmendur” mes Barcelonës dhe Granadas

Autori: Gazeta inFokus 22:47 | 11 February 2024

Një ndeshje tejet interesante është duke u zhvilluar mes Barcelonës dhe Granadas në La Liga.

Klubi mysafir është duke fituar me rezultatin 2:3, me golat e shënuar nga Sanchez, Pellistri dhe Miquel, shkruan Indeksonline

Te goli i dytë i Granadas asist bëri sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Myrto Uzuni.

-Advertisement-

Kujtojmë që golat për Barcelonën i realizuan: Yamal dhe Robert Lewandwoski.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera