Lajme

Trump godet sërish Kim Jong-unin: Nuk është i fortë aq sa thotë

Autori: Gazeta inFokus 19:41 | 25 April 2017

Donald Trump ka goditur sërish liderin e Koresë Veriore, Kim Jong-un, i cili po prezanton armatimin në parada ushtarake.

“Nuk jam i sigurt se ai është aq i fuqishëm sa ai thotë se është”, tha Trump.

Koreja e Veriut ka kërcënuar SHBA’të dhe vendet e saj aleate me sulme berthamore nëse do të prekej shteti komunist.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera