Rozë

Transformohet Penelope Cruz, tashmë një bjonde seksi

Autori: Gazeta inFokus 09:38 | 17 May 2017

Penelope Cruz duket totalisht ndryshe teksa është shfaqur me një xhaketë lëkure dhe një paruke bjonde gjatë xhirimeve të filmit të saj më të ri në Miami.

Aktorja 43-vjeçare është fotografuar më këtë “look” të ri për rolin e saj si Donatella Versace në filmin “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”.

Cruz është transformuar si stilistja italiane për filmin biografik të Gianni Versace, i cili po xhirohet në vilën ikonë të Versace.

“The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story” është i bazuar në librin e shkrimtarit Maureen Orth të vitit 1999, me titull “Vulgar Favors”.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera