Sport

Trajneri i klubit shqiptar njofton dorëheqjen me rastin e një prillit

Autori: Gazeta inFokus 21:42 | 01 April 2021

Trajneri i klubit të Shkëndijes, Emin Bjarami, sot ka njoftuar dorëheqjen e tij nga detyra, shkruan Gazeta inFokus.

Bajrami, me anë të një postimi në llogarinë e tij në facebook falënderoj të gjithë mbështëtesit e tij dhe në fund tregoj se kjo ishte vetëm një shaka për 1 prill.

Me poshtë gjeni postimin e trajnerit të Shkëndijes./Gazeta inFokus/

Nga sotë nuk jam pjesë e KF Shkendija.Falenderoj Presidentin Rrustem Pacollin.Driton Gergjaliun.Drejtorin e klubit Naser…

Posted by Emin Bajrami on Thursday, April 1, 2021

Të tjera