Auto&Tech

Telefoni i parë me pesë kamera

Autori: Gazeta inFokus 18:52 | 27 June 2018

LG e ka gati telefonin e parë me pesë kamera. LG V40 pritet të jetë smartfoni i parë që në total do të ketë pesë kamera. Dy prej tyre në pjesën e pasme dhe dy në pjesën e përparme.

LG poashtu mund të përdorë teknologjinë 3D për identifikim të fytyrës duke përdorur dy kamera.

 

-Advertisement-

 

LG V40 do të jetë me skaner për gishta të vendosur në pjesën e pasme. Poashtu, do të ketë procesor Snapdragon 845 dhe do të vijë me prerje (notch) në ekran.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera