Rozë

Tayna i çmend ndjekësit në foto vetëm me reçipeta

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 14 October 2020

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur.

Përpos talentit dhe suksesit në muzikë, ajo është shumë e komentuar dhe për pamjen fizike.

Reperja publikon vazhdimisht poza provokuese në rrjete sociale dhe në sy bie veshja e saj. Tayna ka treguar dhe më herët që asaj nuk i pëlqejnë “rrobat e shumta” dhe gjithmonë pozon paska zbuluar.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet me reçipeta. “Si s’u veshe kurrë o gocë”, do thoshte fjala e urtë popullore- ka shkruar Tayna krahas fotos.

Të tjera