Lajme

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur – PAMJE

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 13 October 2021

Disa person kanë mbetur të vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur, pasi që një burrë i ka sulmuar ata me një hark dhe shigjetë.

Të tjera