Rozë

Stresi tregon së cilës konkurrente ia ka pasur frikën

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 20 March 2023

Sonte ka nisur Post Big Brother VIP Kosova.

Përsëri në ekran do të rikthehen ish-konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova.

Tutje ka folur fituesi i këtij Big brotheri, Stresi, i cili ndër të tjera tha se si konkurrente frikën ia ka pasur Xhulit.

“Kam pasur 16 çmime ne shtëpinë time, dhe ky ishte çmimi i 17, dhe di te them qe ëndrra ime u plotësu. Ka votua populli dhe ëndrra u be realitet dhe jam ndje realisht mire”, u shpreh Stresi.

TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera