Lajme

Sonte në Infokus nis emisioni satirik “Lajmet Flesh”, pjesë e tij aktorët Valire Zeneli, Besart Zeneli dhe Muhamet Zeka

Autori: Gazeta inFokus 19:31 | 17 June 2024

Sonte me fillim nga ora 20:00 ekskluzivisht në platformat online të “Infokusit”, do të nis emisioni satirik “Lajmet Flesh”.

Pjesë e kësaj komedie janë disa nga aktorët më të mirë në vend, si Valire Zeneli, Besart Zeneli dhe Muhamet Zeka.

Aktorët do të ironizojnë me aktualitetin ditor në Kosovë, përmes një programi të titulluar “Lajmet “Flesh”.

-Advertisement-

Sonte do të jetë emisioni i parë i kësaj komedie, e cila nga tash e tutje do të jetë pjesë e rregullt e prodhimeve të “Infokus”. /Gazeta Infokus

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera