Rozë

“Si në BBVK, ashtu edhe jashtë, gjithmonë do të jem aty për njerëz kur ata kanë nevojë për mua”, thotë Xhuli

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 21 March 2023

Ish konkurrentja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura apo Xhuli është zotuar t’iu dalë gjithmonë në ndihmë të tjerëve.

Të paktën kështu ka deklaruar vet Xhuli, e cila me anë të një storie në llogarinë e saj të Instagramit, ka shpërndarë një video, teksa shihej duke ia rregulluar këmishën fituesit të BBVK-së, Stresit.

“Si mrena në shpi, ashtu edhe jashtë, unë gjithmonë do jem për njerëz kur ata kanë nevojë për mua”, ka shkruar Xhuli, në videon e xhiruar gjatë spektaklit special të Post Big Brother VIP Kosova.

Në Post BBVK, Xhuli mbrëmë ishte përballur me një mori situatash të tensionuara me ish banorët e këtij formati televiziv, posaçërisht me Artan Thaçin, Shota Baraliun dhe Stresin.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera