Rozë

Si dy adoleshentë, Gili sjell foton më të bukur me Ilirin

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 14 September 2020

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me Ilirin e të dy po duken si dy adoleshentë.

Të tjera