Lajme

Shpërthim në McDonalds në Francë

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 27 April 2017

Mediat franceze kanë raportuar se eksplodimi ndodhi në një qytet në perëndimin e Francës

Një eksplodim ka dridhur restorantin McDonalds në Grenoble të Francës, pasi një mjet i madh ishte parë në tualetin e objektit.

Policia kanë rrethuar rrugët përreth restorantit të ushqimit të shpejtë për të hetuar shkakun që shkaktoi këtë eksplodim

-Advertisement-

Eksplodimi sipas raportimeve të medieve franceze ka ndodhur rreth mesditës, kur flakë të mëdha pushtuan tualetin e McDonald’s lÁigle a Grenoble.

Klientët u evakuuan brenda një kohe të shkurtër, dhe besohet se të tërë janë larguar pa lendime nga vendi.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera