Rozë

Shpati dhe Selvija publikojnë foto intime në plazh

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 24 June 2021

Tashmë janë të kurorëzuar.

Behët fjalë për çiftin e shumë përfolur Shpta Kasapi dhe gruaja e tij Selvije Jao, shkruan InfoKosova.

Që kur e bënë publike lidhjen e tyre ata nuk ndaluan të publikojnë fotografi të përbashkëta.

Në llogarinë zyrtare Selvija ka publikuar një fotografi në plazh ku në fokus kishin hijen e tyre mbi rërë, teksa shkëmbenin puthje.

Shiko foton:

Të tjera