Rozë

Shkëlqejnë partneret e futbollistëve në ceremoninë e ‘Topit të Artë’-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 03 December 2019

Lionel Messi fitoi për herë të gjatë në karrierë “Topin e Artë”.

Në “Theatre du Chatelet” të Parisit u zhvillua ceremonia e dhënies së çmimit prestigjioz ku Messi ishte i shoqëruar nga gruaja dhe dy fëmijët e tij.

Në mbrëmjen gala nuk shkëlqejnë vetëm futbollistët, por edhe bashkëshortet, partneret dhe të dashurat e më të mirëve të fushës së blertë.

Ashtu ndodhi edhe në Topin e Artë të këtij viti ku në tapetin e kuq në Paris parakaluan me radhë emra të njohura si Anna Lewandowska, Antonella Roccuzzo të cilat kishin ekspozuar hiret e tyre.

Të tjera