Lajme

Sheqerinska gjatë evakuimit është dashur të veshet si infermiere që të shpëtojë nga protestuesit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 28 April 2017

Deputetja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, dje gjatë procesit të evakouimit nga ana e policisë është dashur të maskohet si një infermiere, në mënyrë që të shpëtojë nga sulmuesit e pakontrolluar që protestonin para dhe brenda Kuvendit të Maqedonisë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

 Në imazhet në vijim në mënyrë të qartë shihen pamjet sesi një qytetarë i vjetër në moshë tërheqë për floke deputeten. Pastaj Sheqerinska përfundoi në Emergjencën kirurgjike, në mënyrë që ta qep kokën nga lëndimet e marra, njofton Press24. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera