Sport

Shënohet goli i dytë në derbin mes Juventusit dhe Milanit

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 19 September 2021

Juventusi dhe Milani po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së katërt në Serie A, shkuan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Milanit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 76’.

Golin për ‘rosonerët’ e ka realizuar Ante Rebic./Gazeta inFokus/

Të tjera