Rozë

Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa e nisin vitin bashkë!

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 04 January 2022

Sheila Haxhiraj një nga këngëtaret e njohura e cila ka marrë pjesë në Big Brother, ditën e djeshme ka zgjedhur që në rrjetin e saj social Instagram t’i japi përgjigje çdo pyetjeje që kanë fansat dhe personat që e mbështesin.

E pyetur nga ndjekësat se me kë e ka pirë kafen e parë të vitit 2022, Sheila është përgjigjur duke bërë tag njërin nga ish-banorët e Big Brother, Kledi Hysa.

Ky i fundit e ka ripostuar foton pa shtuar asgjë.Në fakt këngëtarja dhe Kledi janë përfolur shumë pas daljes nga Big Brother.

Kjo pasi janë parë shpeshherë në praninë e njëri-tjetrit dhe shumë prej ndjekësve kanë dyshime mbi raportin e tyre.

Të tjera