Rozë

Ryva bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 14 January 2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një pallto shumë të bukur.

Të tjera