Sport

Rrahmani është gati, Napoli publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Juventusit

Autori: Gazeta inFokus 18:07 | 06 April 2021

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, nuk arriti të luaj në ndeshjen e muajit për për shkak të një lëndmimi që kishte pësuar, shkruan Gazeta inFokus.

Fatmirësisht futbollisti prishtinas tani është shëruar plotësisht dhe është gati për ndeshjen ndaj Juventusit.

Trajneri i Napolit gjatë ditës së sotme ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për duelin ndaj Juves, pjesë e të cilës është edhe Rrahmani.

Ndeshja mes Napolit dhe Juventusit luhet nesër në ora 18:45./Gazeta inFokus/

Të tjera