Sport

Romelu Lukaku nuk di të ndalet, shënon përsëri (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 14 January 2020

Interi dhe Cagliari po luajnë aktualisht në ‘Guiseppe Meazza’ në kuadër të Coppa Italia, shkruan Gazeta inFokus.

‘Neruazurët’ e kanë realizuar edhe golin e tretë në këtë përballje.

Golin e dytë personal dhe të tretin për Interin në këtë takim e ka shënuar sulmuesi belg, Romelu Lukaku.

Lukaku realizoi për rezultatin 3-0./Gazeta inFokus/

Të tjera