Rozë

Rita nxjerrë ‘zogun’ në mes të rrugës (Foto+16)

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 29 April 2017

Këngëtarja shqiptare ka qëndruar në kryeqytetin italian të Romës me rastin e xhirimeve filmike të “Wonderwell”.

Por në një moment, Rita ka treguar më shumë se ç’duhet teksa është përkulur për të rregulluar çizmet e gjata.

Përveç angazhimeve të shumta në muzikë, Ora do të jetë edhe pjesë e jurisë së “America’s Next Top Model”.

Ndryshe, 26-vjeçarja ka filluar edhe përgatitjet për këngën e re, të cilën pritet ta publikon gjatë këtij viti.

rita-ora-6-1rita-ora-3-1

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera