Lajme

Rebelohet Zaev: Kërcënon Gruevskin, Ivanovin…

Autori: Gazeta inFokus 21:41 | 27 April 2017

LSDM-ja ka lëshuar një kumtesë për mediat në të cilën thekson se do të ketë përgjegjësi nga dhuna e përgjakshme e cila ndodhi sot në Kuvendin e Maqedonisë.

“Dhuna e përgjakshme në Kuvend është rezultat i dhunës në të cilën gjatë periudhës së fundit Nikolla Gruevski ka bërë thirrje, si dhe provokimet, urrejtje, ndarjet e Gruevskit, Ivanovit, Veljanoskit, grupit të deputetëve të OBRM-PDUKM-së dhe bashkëpunëtorëve të tij”, theksojnë nga LSDM.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera