Sport

Realizohet goli i tretë në sfidën ndërmjet Milanit dhe Romës, kjo skuadër po fiton

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 26 October 2020

Milani dhe Roma po luajnë momentalisht, në kuadër të javës së 5-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘San Siro’, Milano e ka kthyer epërsinë 2-1 në minutën e 47’.

Golin për ‘rosonerët’ e ka realizuar Alexis Saelemaekers./Gazeta inFokus/

Të tjera