Sport

Realizohet goli i dytë në derbin ndërmjet Dritës dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:41 | 25 April 2021

Drita dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 30-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Prishtinës e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 33’.

Golin për kryeqytetasit e ka realizuar Endrid Krasniqi nga gjuajta e lirë./Gazeta inFokus/

Të tjera