Sport

Real Madridi kalon në epërsi ndaj Alavesit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 30 November 2019

Alavesi dhe Real Madridi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Mbretërit nga Madridi kanë kaluar në avantazh në minutën e 52’ me golin e realizuar nga mbrojtësi dhe kapiteni i skuadrës, Sergio Ramos.

Spanjolli shënoi më kokë pas një harkimi fantastik nga Tony Kross./Gazeta inFokus/

Të tjera