Lajme

Publikohet rezultati i numërimeve deri tani për Tiranën, Boiken Abazi nuk ka siguruar as 500 vota

Autori: Gazeta inFokus 08:19 | 26 April 2021

Deri në orën 07:31 të mëngjesit të sotëm në Tiranë janë numëruar 195 nga 1243 kuti në total.Deri tani PS udhëheq me 51.46 %, e ndjekur nga PD me 36.12 %, 6.07 % dhe PSD e drejtuar nga Tomi Doshi, i cili dha dorëheqjen, 2.84 %.Nga votat e numëruara deri tani, kreu i LVV-së në Shqipëri ka marrë 483 vota.

Të tjera