Sport

Publikohet linkun ku mund ta shikoni live super meçin ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Dominic Bosel

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 09 October 2021

Boksieri me prejardhje nga Kosova, Haxhi Krasniqi, do të përballet sonte me boksierin gjerman, Dominic Bosel, për ta mbrojtur titullin e kampionit të botës në peshat gjysmë të rënda, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes boksierit kosovar dhe atij gjerman do të filloj rreth orës 23:55.

Këtë super meç përveç në Klan Kosova mund ta shikoni live dhe në linkun më poshtë./Gazeta inFokus/

LINKU

LIVE VIDEO

Të tjera