Lajme

Publikohen pamjet e momentit të sulmit ndaj Zoran Zaevit dhe deputetëve tjerë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:45 | 27 April 2017

Janë publikuar pamjet e sulmit të protestuesve ndaj liderit të LSDM-së, ZOran Zaevit dhe deputetëve tjerë të kësaj partie.

Maqedonia për momenti është në gjendje të jashtëzakonshme, pasi protestuesit hynë në ndërtesën e Kuvendit. Gjendja atje eskaloi pasi në krye të parlamentit u pasi u zgjodh  shqiptari Talat Xhaferi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera