Sport

PSG-ja e barazon rezultatin nga penalltia, ja kush ka realizuar

Autori: Gazeta inFokus 22:13 | 19 September 2021

PSG dhe Lyoni po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së pestë në elitën e futbollit francez, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’, skuadra e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 66’.

Golin për parisienët e ka realizuar sulmuesi brazilian, Neymar, i cili shënoi nga pika e bardhë, duke mos ia le Messit penalltinë./Gazeta inFokus/

Të tjera