Rozë

Pritja po merr fund! Vjen lajmi i madh për fansat e Unikkatil

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 01 May 2022

Unikkatil përmes një postimi në ‘Facebook’ ka dhënë lajmin e shumëpritur.

Për të gjithë fansat, ai tregoi se këtë vit do të rikthehet fuqishëm me këngë

Gjithashtu zbuloi se sot me rastin e ditëlindjes së vëllait kishte pasur kërkesë që këtë javë të publikoj një këngë dhe Unikkatil la të hapur mundësinë që ndoshta edhe gjatë kësaj jave mund të godas tregun me një projekt muzikor.

Postimi i plotë:

“Qëky vëllau i êm, e ka ditëlindjen sot, e e ‘veta “Çka po don me të ble?”. Tha “Nuk du kurgjô, përveç nji kôngë të re pi teje këtë javën që vjen, e mandena, edhe do tjera para verës se boll mô, u myten tu me shkru” . Ani brother, para verës gjithçysh, amo provoj edhe këtë javë njô! Urime ditëlindjen my one and only!!!” shkroi ai./

Të tjera