Sport

Prishtina dyfishon rezultatin ndaj Trepçës ‘89

Autori: Gazeta inFokus 13:31 | 22 November 2020

Prishtina dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin qe po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, Prishtina e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 27’.

Golin e dytë për kryeqytetasit e ka realizuar Leotrim Kryeziu./Gazeta inFokus/

Të tjera