Rozë

Prezantuesja e njohur fotografohet me të dashurin 27 vite më të ri (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 19 November 2020

Prezantuesja e njohur britanike, Melanie Sukes, është fotografuar në Venecia teksa shkëmbente puthje të nxehta me një djalë të ri.

“Daily Mail” ka postuar fotot ekskluzive dhe shkruan se djali në fjalë është italiani 23 vjeç, Riccardo Simionato. Ky i fundit shihet në fotografi teksa shëtit 50-vjeçaren.

50-vjeçarja u fotografua nën shoqërinë e djaloshit italian Riccardo Simionato, që është vetëm 23 vjeç.

Edhe pse kanë 27 vite diferencë, prezantuesja nuk e ka patur aspak problem që të shfaqet menjëherë në publik me të. Ndërkohë duket se në Britani kanë nisur polemikat.

Të tjera