Rozë

Prekje dhe ledhatime midis Keisit dhe Lorencit, reagon familja e Kristit

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 21 March 2023

Ditët e fundit në media flitet se Lorenc Hasrama dhe Keisi Medini kanë qenë në një marrëdhënie më parë, ndërsa që prej futjes së këngëtarit në Big Brother u vu re një distancim i Keisit nga Kristi.

Madje, një ditë më parë u publikua një moment kur Keisi i përkëdhel kokën Lorencit, ndërsa i pranishëm është edhe Kristi.

Për këtë moment kanë reaguar edhe familjarët e Kristit, përmes instagramit zyrtar të Krisit. Duke qenë se Kristi është brenda Big Brotherm instagrami i tij menaxhohet nga familjarët.

Ata kanë postuar një video të edituar nga fansat, kur Keisi i përkëdhel kokën Lorencit dhe shkruhet: “Mirë që asaj i doli boja, po ky çfarë burri është që nuk i thotë Kristit të vërtetën”.

 

Universiteti #1 në SHBA për inovacion vjen në Kosovë?

Të tjera