Sport

Përfundon raundi i tretë, ja çfarë po ndodhë në meçin ndërmjet Joshuas dhe Usykit

Autori: Gazeta inFokus 23:26 | 25 September 2021

Anthony Joshua dhe Oleksander Usyk po ‘luftojnë’ aktualisht në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, shkruan Gazeta inFokus.

Boksieri britanik dhe ai ukrainas po përballen për titujt WBA, WBO dhe IBF.

Tashmë ka përfunduar edhe raundi i tretë i këtij meçi, ku të dy boksierët po tregohen të kujdesshëm në këtë fillim, me Usykin që ishte më i mirë në raundin e tretë./Gazeta inFokus/

Të tjera