Sport

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes mes Dynamo Kyivit dhe Bayern Munchenit

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 23 November 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Dynamo Kyivit dhe Bayern Munchenit, që po luhet në kuadër të xhiros së pestë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë skuadra e Bayern Munchenit është duke fituar me rezultat 2-0.

Golat për ‘bavarezët’ i shënuan Lewandowski (14’) dhe Koeman (42’).

Lewandowski shënoi një supergol në stilin gërshërë, gol të cilin mund ta shikoni më poshtë./Gazeta inFokus/

Të tjera