Sport

Përfundon pjesa e parë e duelit, Prishtina – Trepça ’89

Autori: Gazeta inFokus 13:53 | 22 November 2020

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Prishtinës dhe Trepçës ’89, që po luhet në kuadër të xhiros së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Prishtina është shënuar fitore me rezultat 2-1, në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet.

Golat për kryeqytetasit i realizuan Sabien Lilaj (12’) dhe Leotrim Kryeziu (27’), ndërsa për ‘minatorët’ shënoi Sie Bismark (45+1).

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

 

Të tjera