Sport

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet që po zhvillohen në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 20 February 2021

Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve që po zhvillohen, në kuadër të javës së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në Gjilan, Trepça ’89 ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Dritës, me rezultat 2-0.

Golin e parë e shënoj Zeki Ademi, në minutën e 14-të, kurse të dytin Adonis Shala, në minutën e 45+1.

Ndërsa në Skenderaj, Drenica dhe Besa e Pejës kanë mbyllur pjesën e parë pa gola.

Mbetet të shihet se si do të shkojnë gjërat në pjesën e dytë të takimit./Gazeta inFokus/

Të tjera