Rozë

Paturpësi! Modelet amerikane mbulojnë vithet me flamurin amerikan (Foto+16)

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 04 July 2017

Abigail Ratchford dhe Demi Rose nuk kanë treguar seriozitet dhe respekt anipse bëhet fjalë për përvjetorin e Pavarësisë së SHBA-së.

Ato me foto tejet provokuese, të zhveshura pothuajse komplet, kanë uruar 4 Korrikun.

Krejt çka modelet kanë mbuluar, është gjoksi i tyre. Deri sa, vithet i kanë lënë krejt jashtë, të cilat edhe i kanë kthyer nga kamera. E këtë pjesë ato kanë tentuar ta mbulojnë me flamur amerikan.

-Advertisement-

S`e çka kanë menduar, e dinë vetëm ato, ama kjo nuk duket fare e hijshme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera