Rozë

Oltës e vendosur: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën

Autori: Gazeta inFokus 13:27 | 19 March 2023

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera