Rozë

Olta e vendosur të largojë Kiarën nga shtëpia: Vdes të dal kokë më kokë me të

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 20 March 2023

Kiara, Olta, Kristi dhe Qetsori janë banorët që kanë hyrë në nomimin këtë javë.

Kujtojmë se Nita ishte ajo që hapi kutinë e Pandorës në spektaklin e së shtunës, ku dërgoi në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin.

Katër të nominuarit janë të ndarë në çifte Olta-Kiara dhe Kristi-Qetsor. Do jetë publiku ai që do vendosë së kë çift do të përballë kokë më kokë për të dalë nga shtëpia.

Në lidhje me këtë Olta është shprehur se dëshiron që çifti Olta-Kiara të hyjë në televotim.

“Unë vdes të dal kokë më kokë me Kiarën”, kështu i ka thënë Olta Nitës dje.

Me sa duket Olta ka qëllim që të godasë Luizin te pika e rij e dobët, Kiara. Pas largimit të Maestros nga shtëpia, Olta ka thënë se do i marrë “hak” Luizt, duke i larguar Kiarën nga shtëpia.

Importuesi nga SHBA-ja: Devolli Corporation me standarde amerikane

Të tjera