Rozë

Olta debaton me Kristin: U zgjove nga gjumi ti!

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 19 March 2023

Olta ka debatuar me Kristin mëngjesin e sotëm.

Kristi i ka thënë se është Luizi që i jep hapësirë Oltës të ngacmojë atë.

Reagimi Oltës ka qenë i ashpër dhe me tone të larta.

Ajo i tha Kristit që Luizi nuk është askush që t’i japë hapësira ose ta ndalojë që ajo të thotë mendimin e saj ose të ngacmojë atë.

Olta ka thënë që është banore shumë e rëndësishme në shtëpi dhe se hapësirën ja ka krijuar vetë vetes.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera