Lajme

Obiliq: Ishte duke qëndruar në motel, sulmohet me kondak të revoles nga dy persona

Autori: Gazeta inFokus 08:57 | 08 May 2022

Një person është sulmuar me kondak të revoles nga dy persona të panjohur derisa ishte duke qëndruar në një motel në Obiliq.

Kështu bën të ditur Policia e Kosovës, ku thuhet se të dyshuarit duke u larguar nga vendi i ngjarjes kanë shtënë me armë zjarri.

“Në vend ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja. Viktima ka pranuar tretman mjekësorë në QKUK”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera