Lajme

Nxehet debati mes Kurtit e Hardinajt: Ju e leshoni bajrakun për karrige

Autori: Gazeta inFokus 13:02 | 25 March 2020

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe shefi i AAK-së, Daut Haradinaj, janë nxehur me njëri-tjetrin.

Haradinaj iu është drejtuar Kurti se ai tanimë ka hequr taksën, shkruan Gazeta inFokus.

E Kurti iu është drejtuar atij duke ja kujtuar rastin e demarkacionit me Malin e Zi.

“Ju e leshuat për karrige  bajraktarin për demarkacion”,  ka thënë Kurti./Gazeta inFokus/

Të tjera