Sport

Nuk ndalet Martinez, shënon edhe golin e dytë ndaj Milanit

Autori: Gazeta inFokus 16:27 | 21 February 2021

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit e ka dyfishuar epërsinë (0-2) në minutën e 57’.

Edhe golin e dytë për ‘Zikaltërit’ e ka realizuar Lautaro Martinez.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesi argjentinas./Gazeta inFokus/

Të tjera