Rozë

Nuk ka nevojë për fjalë, Lotina i jep vulën lidhjes me Mozzikun

Autori: Gazeta inFokus 11:43 | 15 June 2024

Rep-artisti i njohur Mozzik dhe prezantuesja televizive Lotina Haziri po e shijojnë romancën e tyre.

Cifti jave me parë kanë deklaruar se janë në një lidhje pasi shijuan edhe pushimet në Afrikë

Mozzik pak orë me parë ka publikuar albumin e tij me te ri, andaj Lortina është treguar shumë përkrahse ndaj partnerit te saj.

-Advertisement-

No description available.

Permes disa postimeve Lotina ka treguar se këngët e preferuara të saj janë ‘No Lie’, ‘Miss U’, ‘Ti ke provu’ dhe të tjera.

No description available.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera